باربری درکه

اتوبار درکه

مشاوره رایگان باربری برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید. با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی مقرون به صرفه داشته باشید.سرویس های مقرون به صرفه باربری درکه ( اتوبار درکه) از طریق ارائه مشاوره باربری در اختیارتان قرار میگیرد. تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.

اتوباردرکه

باربری درکه

حمل بار محدوده درکه

باربری محدوده درکه

ارزان بار درکه

حمل بار محدوده درکه

باربری محدوده درکه

ارزان بار دردرکه

بسته بندی اسباب و اثاثیه باربری دردرکه

بسته بندی لوازم منزل درکه

وانت باردرکه

نیسان باردرکه

وجود نهرهای پر آب و تغییر مسیر آنها سبب شکل‌گیری و گسترش دهکده‌هایی در شهرستان شمیرانات و بوجود آمدن محله‌های مختلفی در این محدوده شده است.

یکی از بارزترین نمونه‌های این پدیده، درکه است.

این محله دارای باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی فراوانی است اما متاسفانه این بافت سرسبز در سال‌های اخیر به دلیل ساخت‌وسازهای بی‌رویه و قطع غیرقانونی درختان از بین رفته است.

این محله به عنوان بخشی از ناحیه کوهستانی البرز مرکزی، از شرق به ولنجک، از شمال به ارتفاعات توچال، از غرب به ارتفاعات حصارک و از جنوب به محله اوین محدود شده است. محله درکه نام خود را از رودخانه درکه وام گرفته است.

این رود پس از عبور از پلنگ‌چال و گذر از آبشار جوزک به دامنه جنوبی البرز مرکزی می ریزد و مسیر خود را با عبور از محله اوین ادامه می دهد.

در دهه های اخیر، با گسترش تهران، دهکده درکه نیز در اراضی این کلانشهر قرار گرفته و امروزه بعنوان محله‌ای در شمال غرب پایتخت شناخته می‌شود.

این محله یکی از مسیرهای اصلی کوهپیمایی در تهران محسوب می‌شود و بواسطه حفظ بخشی از بافت قدیمی و عبور رودخانه درکه و آب و هوای مطبوعش، یکی از تفرجگاه‌های مهم و قدیمی تهران است.

با وجود اینکه درکه نیز مانند بسیاری از محله‌های قدیمی تهران، نتوانسته از ساخت‌وسازها مصون بماند، اما هنوز بخشی از هویت خود را حفظ کرده است. با این حال، روند نامتوازن مدرن‌سازی در این محله، در کنار بافت سنتی آن، موجب بروز مشکلاتی در عبور و مرور ساکنان محله و همچنین وضعیت لوله‌کشی آب و فاضلاب محله شده است.

از ابنیه و اماکن شاخص این محله می توان به امامزاده سید محمد ولی و حسینیه درکه اشاره کرد.